Chacara Leao Dourado Villa
| WiFi Wi-Fi | Swimmingpool Udendørs pool | Aktiviteter Billard-/ poolborde |
| Kæledyr Kæledyr tilladt |
Chacara Leao Dourado Villa ligger i Pôrto Feliz og har en privat pool. Der er 4 værelser med et fuldt udstyret køkken og 4 badeværelser.
På hotellet
General
- Wi-Fi
- Parkering
- Privat ind-/ udtjekning
- Kæledyr tilladt
- Nøgleadgang
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
- Picnic område/ Borde
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Solseng
- Have
- Grillfaciliteter
- Billard-/ poolborde
Services
- Butikker/Handelsservices
På værelset
- Dagligstue
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
Vigtig meddelelse
Indtjekning: fra 23:30 indtil 23:59
Udtjekning: fra 14:00 indtil 15:00
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan vi parkere vores bil i Chacara Leao Dourado Villa?
Gæster på Chacara Leao Dourado Villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor meget koster det at booke Chacara Leao Dourado Villa?
Gennemsnitsprisen for en nat i Chacara Leao Dourado Villa er 99$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Chacara Leao Dourado Villa?
Gæsterne vil kunne bo i Chacara Leao Dourado Villa med deres kæledyr.